Produkte > PAKTRON (QUANTIC) > 405K100CS4G-FA
405K100CS4G-FA Paktron (Quantic)
CS.pdf
Hersteller: Paktron (Quantic)
405K100CS4G-FA
auf Bestellung 97 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 405K100CS4G-FA Paktron (Quantic)
Description: CAP FILM 4UF 10% 100VDC 6SMD, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Low ESL, Packaging: Tube, Package / Case: 6-SMD, Gull Wing, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: Gull Wing, Dielectric Material: Polymer, Metallized, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.250" (6.35mm), Capacitance: 4 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 7 mOhms, Size / Dimension: 0.500" L x 0.449" W (12.70mm x 11.40mm).
Weitere Produktangebote 405K100CS4G-FA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
405K100CS4G-FA 405K100CS4G-FA Hersteller : Cornell Dubilier Electronics (CDE) CS.pdf Description: CAP FILM 4UF 10% 100VDC 6SMD
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR, Low ESL
Packaging: Tube
Package / Case: 6-SMD, Gull Wing
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: Gull Wing
Dielectric Material: Polymer, Metallized
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.250" (6.35mm)
Capacitance: 4 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 7 mOhms
Size / Dimension: 0.500" L x 0.449" W (12.70mm x 11.40mm)
Produkt ist nicht verfügbar
405K100CS4G-FA 405K100CS4G-FA Hersteller : Cornell Dubilier - CDE CB-3081875.pdf Capacitor Arrays & Networks 4uF 100V Capstick