Produkte > ADVANCED ENERGY > 40C24-P250-WS-H-Z11
40C24-P250-WS-H-Z11 Advanced Energy
ultravolt_c_series_data_sheet-1500070.pdf
Hersteller: Advanced Energy
Non-Isolated DC/DC Converters HPC-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, +40kV DC HVout, 250W, Chassis/Thru-hole Mount, Regulated, Standard Interface, HVout flying lead, Heatsink, PCB mouning standoffs
Produktbewertung abgeben
Technische Details 40C24-P250-WS-H-Z11 Advanced Energy
Weitere Produktangebote 40C24-P250-WS-H-Z11
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
40C24-P250-WS-H-Z11 40C24-P250-WS-H-Z11 Hersteller : Advanced Energy / Ultravolt en_hv_high_power_40c_60c_series_data_sheet.pdf Non-Isolated DC/DC Converters HPC-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, +40kV DC HVout, 250W, Chassis/Thru-hole Mount, Regulated, Standard Interface, HVout flying lead, Heatsink, PCB mouning standoffs