Produkte > 40C > 40CPQ080PBF
40CPQ080PBF
40CPQ080-100.pdf
Hersteller:
Shottky Dual, Vrr=80V, If=2*20A, Vf=0.77V@20A, TO-247AC, -55...+175 Група товару: Діоди та діодні збірки Од. вим: шт
Produktbewertung abgeben
Technische Details 40CPQ080PBF