40NHG01B-400 Eaton - Electronics Division
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FUSE LINK 40 A 400 V 01
auf Bestellung 141 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 40NHG01B-400 Eaton - Electronics Division
Category: NH Fuses, Description: Fuse: fuse; 40A; 400VAC; gG,gL; industrial; NH01, Fuse size: NH01, Power dissipation: 5W, Current rating: 40A, Rated voltage: 400V AC, Breaking capacity: 120kA, Fuse characteristics: gG; gL, Kind of fuse: industrial, Type of fuse: fuse.
Weitere Produktangebote 40NHG01B-400
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
40NHG01B-400 Hersteller : BUSSMANN 40NHG01B-400.pdf Category: NH Fuses
Description: Fuse: fuse; 40A; 400VAC; gG,gL; industrial; NH01
Fuse size: NH01
Power dissipation: 5W
Current rating: 40A
Rated voltage: 400V AC