41206ESDA2-TR2
41206ESDA2-TR2 Eaton - Electronics Division
eaton-41206esda-esd-suppressor-four-channel-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DEVICE POLYMER 60V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Technology: Polymer
Voltage - Clamping: 60V
Supplier Device Package: 1206
Number of Circuits: 4
auf Bestellung 30000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 41206ESDA2-TR2 Eaton - Electronics Division
Category: Protection diodes - arrays, Description: Diode: TVS array; 30A; quadruple independent; 1206; Ch: 4; ESD, Type of diode: TVS array, Mounting: SMD, Version: ESD, Semiconductor structure: quadruple independent, Kind of package: reel; tape, Capacitance: 0.15pF, Leakage current: 0.1µA, Number of channels: 4, Max. forward impulse current: 30A, Max. off-state voltage: 12V, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Description: Diode: TVS array; 30A; quadruple independent; 1206; Ch: 4; ESD
Type of diode: TVS array
Mounting: SMD
Version: ESD
Semiconductor structure: quadruple independent
Kind of package: reel; tape
Capacitance: 0.15pF
Leakage current: 0.1µA
Number of channels: 4
Max. forward impulse current: 30A
Max. off-state voltage: 12V
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
auf Bestellung 5928 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 61
Mindestbestellmenge: 2
41206ESDA2-TR2 41206ESDA2-TR2 Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-41206esda-esd-suppressor-four-channel-data-sheet.pdf Description: TVS DEVICE POLYMER 60V 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Technology: Polymer
Voltage - Clamping: 60V
Supplier Device Package: 1206
Number of Circuits: 4
Mindestbestellmenge: 11
41206ESDA2-TR2 41206ESDA2-TR2 Hersteller : Eaton eaton41206esdaesdsuppressorfourchanneldatasheet.pdf ESD Suppressor TVS Bi-Dir 12V 8-Pin Case 1206(3216Metric) T/R