Produkte > BOYD LACONIA, LLC > 416301U00000G
416301U00000G
416301U00000G Boyd Laconia, LLC
Boyd-Hi-Contact-6-Pass-Datasheet.pdf
Hersteller: Boyd Laconia, LLC
Description: COLD PLATE HEAT SINK 0.006C/W
Packaging: Box
Dimensions - Overall: 27.21" L x 7.00" W x 0.64" H (691.1mm x 177.8mm x 16.3mm)
Product Type: Passive, Cold Plate
Thermal Resistance @ GPM: 0.006°C/W @ 1.0 GPM
auf Bestellung 13 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 416301U00000G Boyd Laconia, LLC
Description: COLD PLATE HEAT SINK 0.006C/W, Packaging: Box, Dimensions - Overall: 27.21" L x 7.00" W x 0.64" H (691.1mm x 177.8mm x 16.3mm), Product Type: Passive, Cold Plate, Thermal Resistance @ GPM: 0.006°C/W @ 1.0 GPM.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
416301U00000G 416301U00000G Hersteller : Aavid Boyd_Hi_Contact_6_Pass_Datasheet-3043264.pdf Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Liquid Cold Plate, 6-Pass, Hi-Contact, Unfinished, Standard 610mm Plate Length