418P10496LB3
418P10496LB3 Cornell Dubilier - CDE
418p.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Film Capacitors 0.1uF 600V 10%
auf Bestellung 138 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 418P10496LB3 Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP FILM 0.1UF 10% 600VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Audio, Lead Spacing: 0.969" (24.60mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Voltage Rating - DC: 600V, Height - Seated (Max): 0.886" (22.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF, Size / Dimension: 0.650" Dia x 1.201" L (16.50mm x 30.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
418P10496LB3 418P10496LB3 Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) 418p.pdf Film Capacitors 0.1uF 600V 10%
auf Bestellung 741 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
418P10496LB3 418P10496LB3 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 418p.pdf Film Capacitors 0.1uF 600V 10%
auf Bestellung 937 Stücke:
418P10496LB3 418P10496LB3 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 418p.pdf Description: CAP FILM 0.1UF 10% 600VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Audio
Lead Spacing: 0.969" (24.60mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester
Voltage Rating - DC: 600V
Height - Seated (Max): 0.886" (22.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
Size / Dimension: 0.650" Dia x 1.201" L (16.50mm x 30.50mm)
auf Bestellung 476 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
418P10496LB3 418P10496LB3 Hersteller : CORNELL DUBILIER 418p.pdf Description: CORNELL DUBILIER - 418P10496LB3 - CAP, 0.1UF, 600V, FILM, RADIAL