425A-300-Q-10-M-D
425A-300-Q-10-M-D ATC Automatic Timing & Controls
425_A_Spec_Sheet_7663f3ee2e-3051471.pdf
Hersteller: ATC Automatic Timing & Controls
Timers LED Digital Display Timer
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 425A-300-Q-10-M-D ATC Automatic Timing & Controls
Description: RELAY TIME DELAY 999HR 5A 120V, Packaging: Box, Delay Time: 0.01 Sec ~ 999 Hrs, Mounting Type: DIN Rail, Function: On-Delay, Circuit: SPDT (1 Form C), Termination Style: Screw Terminal, Voltage - Supply: 120VAC, Contact Rating @ Voltage: 5A @ 120VAC, Relay Type: Mechanical Relay, Timing Adjustment Method: Finger Knob, Timing Initiate Method: Input Voltage.
Weitere Produktangebote 425A-300-Q-10-M-D
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
425A-300-Q-10-M-D 425A-300-Q-10-M-D Hersteller : Mueller Electric Co 425A_SS.pdf Description: RELAY TIME DELAY 999HR 5A 120V
Packaging: Box
Delay Time: 0.01 Sec ~ 999 Hrs
Mounting Type: DIN Rail
Function: On-Delay
Circuit: SPDT (1 Form C)
Termination Style: Screw Terminal
Voltage - Supply: 120VAC
Contact Rating @ Voltage: 5A @ 120VAC