Produkte > CNC TECHNOLOGY > 4281-2-14-D
4281-2-14-D
4281-2-14-D CNC Technology
4281-2-xx-d.pdf
Hersteller: CNC Technology
Conn Housing RCP 14 POS 4.2mm Crimp ST Cable Mount White Bag
auf Bestellung 1789 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 635
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 4281-2-14-D CNC Technology
Description: CONN RCPT HSG 14POS 4.20MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: White, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 14, Pitch: 0.165" (4.20mm), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Latch Lock, Row Spacing: 0.165" (4.20mm), Insulation Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Number of Rows: 2.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
4281-2-14-D 4281-2-14-D Hersteller : CNC Technology 4281-2-xx-d.pdf Conn Housing RCP 14 POS 4.2mm Crimp ST Cable Mount White Bag
auf Bestellung 1789 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 635
4281-2-14-D 4281-2-14-D Hersteller : CNC Tech 4281-2-XX-D.pdf Description: CONN RCPT HSG 14POS 4.20MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: White
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 14
Pitch: 0.165" (4.20mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Lock
Row Spacing: 0.165" (4.20mm)