Produkte > CNC TECHNOLOGY > 4282-1-0100-22-SP
4282-1-0100-22-SP
4282-1-0100-22-SP CNC Technology
4282-1-0100-xx-sp.pdf
Hersteller: CNC Technology
Conn Wire to Board M 22 POS 4.2mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Tray
auf Bestellung 1390 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 772
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 4282-1-0100-22-SP CNC Technology
Description: CONN HEADER VERT 22POS DL 94V-0, Packaging: Tray, Connector Type: Header, Voltage Rating: 600VAC/DC, Current Rating (Amps): 9A, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 22, Number of Rows: 2, Style: Board to Cable/Wire, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Locking Ramp, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Material: Brass, Pitch - Mating: 0.165" (4.20mm), Contact Finish - Mating: Tin, Contact Finish - Post: Tin, Part Status: Active, Contact Shape: Square, Contact Length - Post: 0.157" (4.00mm), Insulation Height: 0.504" (12.80mm), Shrouding: Shrouded - 4 Wall, Insulation Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Row Spacing - Mating: 0.165" (4.20mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
4282-1-0100-22-SP 4282-1-0100-22-SP Hersteller : CNC Technology 4282-1-0100-xx-sp.pdf Conn Wire to Board M 22 POS 4.2mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Tray
auf Bestellung 1390 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 147
4282-1-0100-22-SP 4282-1-0100-22-SP Hersteller : CNC Tech 4282-1-0100-XX-SP.pdf Description: CONN HEADER VERT 22POS DL 94V-0
Voltage Rating: 600VAC/DC
Current Rating (Amps): 9A
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 22
Number of Rows: 2
Style: Board to Cable/Wire
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Contact Material: Brass
Pitch - Mating: 0.165" (4.20mm)
Contact Shape: Square
Contact Length - Post: 0.157" (4.00mm)
Insulation Height: 0.504" (12.80mm)
Shrouding: Shrouded - 4 Wall
Insulation Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Row Spacing - Mating: 0.165" (4.20mm)