Produkte > CNC TECHNOLOGY > 4282-3-10-D
4282-3-10-D
4282-3-10-D CNC Technology
4282-3-xx-d.pdf
Hersteller: CNC Technology
Conn Housing PL 10 POS 4.2mm Crimp ST Cable Mount White Bag
auf Bestellung 1990 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 864
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 4282-3-10-D CNC Technology
Description: CONN PLUG HSG 10POS 4.20MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Contact Termination: Crimp, Color: White, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 10, Pitch: 0.165" (4.20mm), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Locking Ramp, Row Spacing: 0.165" (4.20mm), Insulation Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Number of Rows: 2.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
4282-3-10-D 4282-3-10-D Hersteller : CNC Technology 4282-3-xx-d.pdf Conn Housing PL 10 POS 4.2mm Crimp ST Cable Mount White Bag
auf Bestellung 1990 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 864
4282-3-10-D 4282-3-10-D Hersteller : CNC Tech 4282-3-XX-D.pdf Description: CONN PLUG HSG 10POS 4.20MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug
Contact Termination: Crimp
Color: White
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 10
Pitch: 0.165" (4.20mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Locking Ramp
Row Spacing: 0.165" (4.20mm)