4302F5-5V
4302F5-5V Visual Communications Company - VCC
4302F.pdf
Hersteller: Visual Communications Company - VCC
Description: LED GREEN DIFFUSED T-1 T/H
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Color: Green
Mounting Type: Through Hole
Millicandela Rating: 8mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 5V
Lens Color: Green
Current - Test: 10mA
Viewing Angle: 60°
Height (Max): 6.35mm
Wavelength - Peak: 565nm
Supplier Device Package: T-1 (3mm)
Lens Transparency: Diffused
Part Status: Active
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 3mm, T-1
auf Bestellung 797 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 4302F5-5V Visual Communications Company - VCC
Description: LED GREEN DIFFUSED T-1 T/H, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Color: Green, Mounting Type: Through Hole, Millicandela Rating: 8mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 5V, Lens Color: Green, Current - Test: 10mA, Viewing Angle: 60°, Height (Max): 6.35mm, Wavelength - Peak: 565nm, Supplier Device Package: T-1 (3mm), Lens Transparency: Diffused, Part Status: Active, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 3mm, T-1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
4302F5-5V 4302F5-5V Hersteller : VCC 4302FRev2.pdf Single Colour LEDs GREEN DIFFUSED 5 VOLT
auf Bestellung 1317 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
4302F5-5V Hersteller : Chicago Miniature Lamp 4302F.pdf LED Uni-Color Green 565nm 2-Pin T-1 Bag