4302H1-12V
4302H1-12V Visual Communications Company - VCC
4302H-5V%2012V%20Series%20Integrated%20Resistor-5%20Volt%20and%2012%20Volt%20Operation%20T-1%203_4%20(5mm).pdf
Hersteller: Visual Communications Company - VCC
Description: LED RED DIFFUSED T-1 3/4 T/H
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Color: Red
Mounting Type: Through Hole
Millicandela Rating: 8mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 12V
Lens Color: Red
Current - Test: 13mA
Viewing Angle: 60°
Height (Max): 10.08mm
Wavelength - Peak: 635nm
Supplier Device Package: T-1 3/4 (5mm)
Lens Transparency: Diffused
Part Status: Active
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4
auf Bestellung 512 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 4302H1-12V Visual Communications Company - VCC
Description: LED RED DIFFUSED T-1 3/4 T/H, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Color: Red, Mounting Type: Through Hole, Millicandela Rating: 8mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 12V, Lens Color: Red, Current - Test: 13mA, Viewing Angle: 60°, Height (Max): 10.08mm, Wavelength - Peak: 635nm, Supplier Device Package: T-1 3/4 (5mm), Lens Transparency: Diffused, Part Status: Active, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 1538 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
auf Bestellung 15 Stücke:
auf Bestellung 15 Stücke:
4302H1-12V Hersteller : Chicago Miniature Lamp 4302H-5V%2012V%20Series%20Integrated%20Resistor-5%20Volt%20and%2012%20Volt%20Operation%20T-1%203_4%20(5mm).pdf 4302H1-12V