Produkte > GRAYHILL > 44M30-08B12N
44M30-08B12N
44M30-08B12N Grayhill
7db2d6_a55d9abf609541ccaa791db32d7735b2.pdf
Hersteller: Grayhill
Switch Rotary SP12T 12 Flatted Shaft Solder Lug 1A 115VAC 115VDC
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 44M30-08B12N Grayhill
Description: SWITCH ROTARY 12POS 1A 115V, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 1A (AC/DC), Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 12, Termination Style: Solder Lug, Actuator Length: 11.10mm, Actuator Type: Flatted (6.35mm Dia), Angle of Throw: 30°, Number of Poles per Deck: 1, Circuit per Deck: SP12T, Contact Material: Silver Alloy, Contact Timing: Non-Shorting (BBM), Index Stops: Fixed, Voltage Rating - AC: 115 V, Voltage Rating - DC: 28 V.
Weitere Produktangebote 44M30-08B12N
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
44M30-08B12N Hersteller : Grayhill Inc. 43-54-a-ua-m-datasheet.pdf Description: SWITCH ROTARY 12POS 1A 115V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 1A (AC/DC)
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 12
Termination Style: Solder Lug
Actuator Length: 11.10mm
Actuator Type: Flatted (6.35mm Dia)
Angle of Throw: 30°
Number of Poles per Deck: 1
Circuit per Deck: SP12T
Contact Material: Silver Alloy
Contact Timing: Non-Shorting (BBM)
Index Stops: Fixed
Voltage Rating - AC: 115 V
Voltage Rating - DC: 28 V