Produkte > MURATA ELECTRONICS > LQH55DN472M03L
LQH55DN472M03L
LQH55DN472M03L Murata Electronics
JELF243A-0045.pdf
Hersteller: Murata Electronics
Description: FIXED IND 4.7MH 70MA 61.04OHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
DC Resistance (DCR): 61.04Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 800kHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 4.7 mH
Current Rating (Amps): 70 mA
auf Bestellung 182 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LQH55DN472M03L Murata Electronics
Description: FIXED IND 4.7MH 70MA 61.04OHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2220 (5750 Metric), Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, DC Resistance (DCR): 61.04Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 800kHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Inductance: 4.7 mH, Current Rating (Amps): 70 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 282 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
4700uH 20% (LQH55DN472M03L - Murata)
Produktcode: 155215
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Hersteller : Murata Drosseln > Induktivität SMD andere
Nennwert: 4700 µH
Genauigkeit: ±20%
Abmessungen und Größe: 2220
Produkt ist nicht verfügbar
LQH55DN472M03L LQH55DN472M03L Hersteller : Murata lqh55dn472m03.pdf Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 4700uH 20% 10KHz Ferrite 0.07A 61.04Ohm DCR 2220 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
LQH55DN472M03L LQH55DN472M03L Hersteller : Murata Electronics JELF243A-0045.pdf Description: FIXED IND 4.7MH 70MA 61.04OHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 4.7 mH
Current Rating (Amps): 70 mA