Produkte > CORNELL DUBILIER > 473MKP275KD
473MKP275KD
473MKP275KD Cornell Dubilier
mkp.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film Suppression X2 0.047uF 310VAC PP 10%( 13 X 4 X 9mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 110°C
auf Bestellung 25500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 473MKP275KD Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 0.047UF 10% 310VAC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 310V, Height - Seated (Max): 0.366" (9.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.047 µF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
473MKP275KD 473MKP275KD Hersteller : CDE / Illinois Capacitor MKP-2944709.pdf Safety Capacitors 0.047uF 310V 10%
auf Bestellung 2423 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
473MKP275KD 473MKP275KD Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MKP.pdf Safety Capacitors 0.047uF 310V 10%
Mindestbestellmenge: 4
473MKP275KD 473MKP275KD Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MKP.pdf Description: CAP FILM 0.047UF 10% 310VAC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 310V
Height - Seated (Max): 0.366" (9.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.047 µF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm)
Mindestbestellmenge: 19
473MKP275KD 473MKP275KD Hersteller : Cornell Dubilier mkp.pdf Cap Film Suppression X2 0.047uF 310VAC PP 10%( 13 X 4 X 9mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 110°C
auf Bestellung 200 Stücke:
auf Bestellung 175 Stücke: