Produkte > CORNELL DUBILIER > 474MKP275K
474MKP275K
474MKP275K Cornell Dubilier
mkp.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film Suppression X2 0.47uF 310VAC PP 10% (31 X 6 X 13.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 27.5mm 110°C Bulk
auf Bestellung 300 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 159
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 474MKP275K Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 0.47UF 10% 310VAC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 310V, Height - Seated (Max): 0.543" (13.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.47 µF, Size / Dimension: 1.220" L x 0.236" W (31.00mm x 6.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
474MKP275K 474MKP275K Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MKP.pdf Safety Capacitors 0.47uF 10%
auf Bestellung 422 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
474MKP275K 474MKP275K Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MKP.pdf Description: CAP FILM 0.47UF 10% 310VAC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 310V
Height - Seated (Max): 0.543" (13.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF
Size / Dimension: 1.220" L x 0.236" W (31.00mm x 6.00mm)