474MMR630K
474MMR630K Cornell Dubilier Knowles
MMR.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.748" (19.00mm)
Capacitance: 0.47 µF
Size / Dimension: 1.024" L x 0.394" W (26.00mm x 10.00mm)
auf Bestellung 550 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 474MMR630K Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 220V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.748" (19.00mm), Capacitance: 0.47 µF, Size / Dimension: 1.024" L x 0.394" W (26.00mm x 10.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
474MMR630K 474MMR630K Hersteller : CDE / Illinois Capacitor MMR.pdf Film Capacitors 0.47uF 10% tol FILM
auf Bestellung 20 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
474MMR630K 474MMR630K Hersteller : Cornell Dubilier mmr.pdf Cap Film 0.47uF 630V PET 10% (26 X 10 X 19mm) Radial 22.5mm 3.763 Ohm 105°C Bulk