474MSR630K
474MSR630K Cornell Dubilier - CDE
MSR.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Film Capacitors 0.47uF 630V 10%
auf Bestellung 92 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 474MSR630K Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 220V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm), Capacitance: 0.47 µF, Size / Dimension: 1.260" L x 0.531" W (32.00mm x 13.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
474MSR630K 474MSR630K Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MSR.pdf Description: CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm)
Capacitance: 0.47 µF
Size / Dimension: 1.260" L x 0.531" W (32.00mm x 13.50mm)
auf Bestellung 1267 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
474MSR630K 474MSR630K Hersteller : Cornell Dubilier msr.pdf Cap Film 0.47uF 630V PET 10%( 32 X 13.5 X 22mm) Radial 27.5mm 125°C