474MWR400K
474MWR400K Cornell Dubilier Knowles
MWR.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Capacitance: 0.47 µF
Size / Dimension: 0.492" Dia x 1.063" L (12.50mm x 27.00mm)
auf Bestellung 2306 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 474MWR400K Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Capacitance: 0.47 µF, Size / Dimension: 0.492" Dia x 1.063" L (12.50mm x 27.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
474MWR400K 474MWR400K Hersteller : CDE / Illinois Capacitor MWR.pdf Film Capacitors 0.47uF 400V 10% FILM/IC
auf Bestellung 951 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
474MWR400K 474MWR400K Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MWR.pdf Film Capacitors 0.47uF 400V 10% FILM/IC
auf Bestellung 747 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
474MWR400K 474MWR400K Hersteller : Cornell Dubilier mwr.pdf Cap Film 0.47uF 400V PET 10%( 12.5 X 27mm) Axial 3.01 Ohm 105°C Bulk