Produkte > CORNELL DUBILIER > 474MWR630K
474MWR630K
474MWR630K Cornell Dubilier
mwr.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film 0.47uF 630V PET 10%( 15 X 34mm) Axial 3.01 Ohm 105°C Bulk
auf Bestellung 122 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 56
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 474MWR630K Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 220V, Voltage Rating - DC: 630V, Part Status: Active, Capacitance: 0.47 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 3.01 Ohms, Size / Dimension: 0.610" Dia x 1.339" L (15.50mm x 34.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
474MWR630K 474MWR630K Hersteller : Cornell Dubilier mwr.pdf Cap Film 0.47uF 630V PET 10%( 15 X 34mm) Axial 3.01 Ohm 105°C Bulk
auf Bestellung 122 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 56
474MWR630K 474MWR630K Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MWR.pdf Description: CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 630V
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 3.01 Ohms
Size / Dimension: 0.610" Dia x 1.339" L (15.50mm x 34.00mm)
auf Bestellung 1426 Stücke:
Mindestbestellmenge: 5
474MWR630K 474MWR630K Hersteller : CDE / Illinois Capacitor MWR.pdf Film Capacitors 0.47uF 630V 10% FILM/IC