475K100CS4G
475K100CS4G Knowles / Illinois Capacitor
CS.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Aluminium Organic Polymer Capacitors 4.7uF 100V Capstick
auf Bestellung 134 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 475K100CS4G Knowles / Illinois Capacitor
Description: CAP FILM 4.7UF 10% 100VDC 6SMD, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Low ESL, Packaging: Tube, Package / Case: 6-SMD, Gull Wing, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: Gull Wing, Dielectric Material: Polymer, Metallized, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.252" (6.40mm), Part Status: Active, Capacitance: 4.7 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 6 mOhms, Size / Dimension: 0.524" L x 0.500" W (13.30mm x 12.70mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
475K100CS4G 475K100CS4G Hersteller : Cornell Dubilier Knowles CS.pdf Description: CAP FILM 4.7UF 10% 100VDC 6SMD
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR, Low ESL
Packaging: Tube
Package / Case: 6-SMD, Gull Wing
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: Gull Wing
Dielectric Material: Polymer, Metallized
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.252" (6.40mm)
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 6 mOhms
Size / Dimension: 0.524" L x 0.500" W (13.30mm x 12.70mm)
auf Bestellung 144 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
475K100CS4G 475K100CS4G Hersteller : Cornell Dubilier - CDE CS.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 4.7uF 100V Capstick
auf Bestellung 134 Stücke:
475K100CS4G 475K100CS4G Hersteller : Cornell Dubilier csdatasheet.pdf Cap Film 4.7uF 100V Polymer 10%( 13.3 X 12.7 X 6.4mm) Gull Wing DIP 0.006 Ohm 125°C Tube
auf Bestellung 1210 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
475K100CS4G Hersteller : Paktron (Quantic) CS.pdf 475K100CS4G
auf Bestellung 1623 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
Produkt ist nicht verfügbar