Produkte > CORNELL DUBILIER > 475MSR100K
475MSR100K
475MSR100K Cornell Dubilier
msr.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film 4.7uF 100V PET 10%( 30 X 11 X 20.5mm) Radial 27.5mm 125°C
auf Bestellung 200 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 200
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 475MSR100K Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 4.7UF 10% 100VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 63V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.807" (20.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 4.7 µF, Size / Dimension: 1.181" L x 0.433" W (30.00mm x 11.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
475MSR100K 475MSR100K Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MSR.pdf Film Capacitors 4.7uF 100V 10% FILM/IC
auf Bestellung 79 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
475MSR100K 475MSR100K Hersteller : CDE / Illinois Capacitor MSR.pdf Film Capacitors 4.7uF 100V 10% FILM/IC
auf Bestellung 1 Stücke:
475MSR100K 475MSR100K Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MSR.pdf Description: CAP FILM 4.7UF 10% 100VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.807" (20.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 µF
Size / Dimension: 1.181" L x 0.433" W (30.00mm x 11.00mm)
auf Bestellung 905 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
475MSR100K 475MSR100K Hersteller : Cornell Dubilier msr.pdf Cap Film 4.7uF 100V PET 10%( 30 X 11 X 20.5mm) Radial 27.5mm 125°C