Produkte > CORNELL DUBILIER > 475MWR100K
475MWR100K
475MWR100K Cornell Dubilier
mwr.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film 4.7uF 100V PET 10%( 12.5 X 34mm) Axial 105°C
auf Bestellung 600 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 475MWR100K Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 4.7UF 10% 100VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 63V, Voltage Rating - DC: 100V, Part Status: Active, Capacitance: 4.7 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 376 mOhms, Size / Dimension: 0.492" Dia x 1.339" L (12.50mm x 34.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
475MWR100K 475MWR100K Hersteller : CDE / Illinois Capacitor MWR.pdf Film Capacitors 4.7uF 100V 10%
auf Bestellung 39 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
475MWR100K 475MWR100K Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MWR.pdf Description: CAP FILM 4.7UF 10% 100VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 376 mOhms
Size / Dimension: 0.492" Dia x 1.339" L (12.50mm x 34.00mm)
auf Bestellung 304 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
475MWR100K 475MWR100K Hersteller : Cornell Dubilier mwr.pdf Cap Film 4.7uF 100V PET 10%( 12.5 X 34mm) Axial 105°C
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
475MWR100K 475MWR100K Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MWR.pdf Film Capacitors 4.7uF 100V 10%