Produkte > CORNELL DUBILIER > 475TTA100M
475TTA100M
475TTA100M Cornell Dubilier
tta20series.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Aluminum Lytic 4.7uF 100V 20% (5 X 13mm) Axial 50.2383 Ohm 40mA 2000h 85°C
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 475TTA100M Cornell Dubilier
Description: CAP ALUM 4.7UF 20% 100V AXIAL TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.197" Dia x 0.512" L (5.00mm x 13.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 50.2383Ohm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Part Status: Active, Capacitance: 4.7 µF, Voltage - Rated: 100 V, Ripple Current @ Low Frequency: 40 mA @ 120 Hz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
475TTA100M 475TTA100M Hersteller : Cornell Dubilier tta20series.pdf Cap Aluminum Lytic 4.7uF 100V 20% (5 X 13mm) Axial 50.2383 Ohm 40mA 2000h 85°C
auf Bestellung 830 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 331
475TTA100M 475TTA100M Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor TTA.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Axial Leaded 4.7uF 100V 20% LYTICS/IC
auf Bestellung 53 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
475TTA100M 475TTA100M Hersteller : CDE / Illinois Capacitor TTA.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Axial Leaded 4.7uF 100V 20% LYTICS/IC
auf Bestellung 921 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
475TTA100M 475TTA100M Hersteller : Cornell Dubilier Knowles TTA.pdf Description: CAP ALUM 4.7UF 20% 100V AXIAL TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.197" Dia x 0.512" L (5.00mm x 13.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 50.2383Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 100 V
Ripple Current @ Low Frequency: 40 mA @ 120 Hz
auf Bestellung 5352 Stücke:
Mindestbestellmenge: 11
475TTA100M 475TTA100M Hersteller : CORNELL DUBILIER CDUB-S-A0013673935-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: CORNELL DUBILIER - 475TTA100M - ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 4.7UF, 100V, 20%, AXIAL
tariffCode: 85322200
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
auf Bestellung 719 Stücke: