Produkte > CORNELL DUBILIER > 477CKE016M
477CKE016M
477CKE016M Cornell Dubilier
1583621874133.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Aluminum Lytic 470uF 16V 20% (8 X 11.5mm) Radial 3.5mm 0.5644 Ohm 365mA 2000h 105°C
auf Bestellung 2337 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1103
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 477CKE016M Cornell Dubilier
Description: CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Bypass, Decoupling, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 564.4mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 16 V, Ripple Current @ Low Frequency: 365 mA @ 120 Hz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
477CKE016M 477CKE016M Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) CKH_CKE.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 470uF 16V 20% LYTICS/IC
auf Bestellung 12537 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
477CKE016M 477CKE016M Hersteller : Cornell Dubilier - CDE CKH_CKE.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 470uF 16V 20% LYTICS/IC
Mindestbestellmenge: 6
477CKE016M 477CKE016M Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor CKH_CKE.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 470uF 16V 20% LYTICS/IC
Mindestbestellmenge: 5
477CKE016M 477CKE016M Hersteller : Cornell Dubilier Knowles CKH_CKE.pdf Description: CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Bypass, Decoupling
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 564.4mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 16 V
Ripple Current @ Low Frequency: 365 mA @ 120 Hz