4846-UU-12
4846-UU-12 Pomona Electronics
4846-UU.pdf
Hersteller: Pomona Electronics
Description: CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 12"
Packaging: Bag
Features: Shielded
Color: Copper
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -65°C ~ 165°C
Cable Type: RG-178B
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: SMA Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 4 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
auf Bestellung 60 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 4846-UU-12 Pomona Electronics
Description: CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 12", Packaging: Bag, Features: Shielded, Color: Copper, Length: 12.00" (304.80mm), Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -65°C ~ 165°C, Cable Type: RG-178B, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 4 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.