4846-UU-36
4846-UU-36 Pomona Electronics
ittps02656-1.pdf
Hersteller: Pomona Electronics
RF Cable Assemblies SMA PLUG TO SMA PLUG RG178/U 36 INCH
auf Bestellung 68 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 4846-UU-36 Pomona Electronics
Description: COAX CBL SMA TO SMA 36", Packaging: Bag, Features: Shielded, Color: Copper, Length: 36.00" (914.40mm), Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -65°C ~ 165°C, Cable Type: RG-178B, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 4 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
4846-UU-36 4846-UU-36 Hersteller : Pomona Electronics 4846-UU.pdf Description: COAX CBL SMA TO SMA 36"
Color: Copper
Length: 36.00" (914.40mm)
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -65°C ~ 165°C
Part Status: Active
Frequency - Max: 4 GHz
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms