4846-UU-48
4846-UU-48 Pomona Electronics
4846-UU.pdf
Hersteller: Pomona Electronics
Description: CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 4'
Color: Copper
Length: 48.0" (1.2m) 4.0'
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -65°C ~ 165°C
Part Status: Active
Frequency - Max: 4 GHz
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
auf Bestellung 4 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 4846-UU-48 Pomona Electronics
Description: CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 4', Features: Shielded, Packaging: Bag, Color: Copper, Length: 48.0" (1.2m) 4.0', Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -65°C ~ 165°C, Cable Type: RG-178B, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 4 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.