4911A-12-0
4911A-12-0 Pomona Electronics
download?token=tyOK56fW
Hersteller: Pomona Electronics
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 12"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 1000VAC (1kV)
Current Rating (Amps): 10A
Wire Gauge: 18 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Banana
Contents: 1 Lead, Black
Ratings: CAT III 1000V, IEC 1010
1st Connector: Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable
2nd Connector: Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable
Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Stacking Method: Non Stackable
Cable Length: 12.0" (304.80mm)
auf Bestellung 27 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 4911A-12-0 Pomona Electronics
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 12", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 1000VAC (1kV), Current Rating (Amps): 10A, Wire Gauge: 18 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Banana, Contents: 1 Lead, Black, Ratings: CAT III 1000V, IEC 1010, 1st Connector: Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable, 2nd Connector: Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Stacking Method: Non Stackable, Cable Length: 12.0" (304.80mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
4911A-12-0 4911A-12-0 Hersteller : Pomona Electronics download?token=tyOK56fW Test Leads 12" PATCH CORD BLACK
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
4911A-12-0 4911A-12-0 Hersteller : POMONA ITTPS02179-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: POMONA - 4911A-12-0 - Messleitung, 4mm-Bananenstecker auf 4mm-Bananenstecker, schwarz, 1kV, 10A, 304.8mm
Teststecker B: 4mm-Bananenstecker, mit Kragen
Nennstrom: 10
Teststecker A: 4mm-Bananenstecker, mit Kragen