4911A-24-2
4911A-24-2 Pomona Electronics
download?token=tyOK56fW
Hersteller: Pomona Electronics
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 24"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 1000VAC (1kV)
Current Rating (Amps): 10A
Wire Gauge: 18 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Banana
Contents: 1 Lead, Red
Ratings: CAT III 1000V, IEC 1010
Stacking Method: Non Stackable
Cable Length: 24.0" (609.60mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 8 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 4911A-24-2 Pomona Electronics
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 24", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 1000VAC (1kV), Current Rating (Amps): 10A, Wire Gauge: 18 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Banana, Contents: 1 Lead, Red, Ratings: CAT III 1000V, IEC 1010, 1st Connector: Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable, 2nd Connector: Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Stacking Method: Non Stackable, Cable Length: 24.0" (609.60mm), Part Status: Active.