4935-BB-120
4935-BB-120 Pomona Electronics
download?token=ZNMSeds0
Hersteller: Pomona Electronics
Description: COAX CBL BNC TO SMA 10'
Packaging: Bulk
Features: Shielded
Color: Brown
Length: 120.0" (3.0m) 10.0'
Style: BNC to SMA
Operating Temperature: 165°C
Cable Type: RG-316
1st Connector: BNC Plug
2nd Connector: SMA Plug
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
auf Bestellung 78 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 4935-BB-120 Pomona Electronics
Description: COAX CBL BNC TO SMA 10', Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Brown, Length: 120.0" (3.0m) 10.0', Style: BNC to SMA, Operating Temperature: 165°C, Cable Type: RG-316, 1st Connector: BNC Plug, 2nd Connector: SMA Plug, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
4935-BB-120 4935-BB-120 Hersteller : Pomona Electronics download?token=ZNMSeds0 RF Cable Assemblies SMA 50OHM RG3
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produkt ist nicht verfügbar
4935-BB-120 4935-BB-120 Hersteller : POMONA 193990.pdf Description: POMONA - 4935-BB-120 - Konf. Kabel m. HF-/Koaxialsteckverbinder, RG316/U, 50 ohm, 10 ft, 3.05 m, Braun