4935-BB-24
4935-BB-24 Pomona Electronics
download?token=ZNMSeds0
Hersteller: Pomona Electronics
RF Cable Assemblies SMA TO BNC 50
auf Bestellung 57 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 4935-BB-24 Pomona Electronics
Description: COAX CBL BNC TO SMA 24", Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Brown, Length: 24.00" (609.60mm), Style: BNC to SMA, Operating Temperature: 165°C, Cable Type: RG-316, 1st Connector: BNC Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Part Status: Active, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
4935-BB-24 4935-BB-24 Hersteller : Pomona Electronics download?token=ZNMSeds0 Description: COAX CBL BNC TO SMA 24"
Color: Brown
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: BNC to SMA
Operating Temperature: 165°C
2nd Connector: SMA Plug
Part Status: Active
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms