4935-BB-60
4935-BB-60 Pomona Electronics
download?token=ZNMSeds0
Hersteller: Pomona Electronics
Description: COAX CABLE BNC TO SMA 5'
Color: Brown
Length: 60.0" (1.5m) 5.0'
Style: BNC to SMA
Operating Temperature: 165°C
2nd Connector: SMA Plug
Part Status: Active
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
auf Bestellung 85 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 4935-BB-60 Pomona Electronics
Description: COAX CABLE BNC TO SMA 5', Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Brown, Length: 60.0" (1.5m) 5.0', Style: BNC to SMA, Operating Temperature: 165°C, Cable Type: RG-316, 1st Connector: BNC Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Part Status: Active, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
tariffCode: 85444920
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Kabellänge - Imperial: 5ft
Mantelfarbe: Brown
euEccn: NLR
Steckverbinder auf Steckverbinder: BNC Plug to SMA Plug
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
directShipCharge: 25
Kabellänge - Metrisch: 1.5m
Impedanz: 50ohm