4964-SS-120
4964-SS-120 Pomona Electronics
download?token=-ymoj27B
Hersteller: Pomona Electronics
Description: CBL ASSY BNC PLUG TO PLUG 10'
Color: Black
Length: 120.0" (3.0m) 10.0'
Style: BNC to BNC
Operating Temperature: 50°C
Cable Type: 4.95mm OD Coaxial Cable
Part Status: Active
Frequency - Max: 10 kHz
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms
auf Bestellung 60 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 4964-SS-120 Pomona Electronics
Description: CBL ASSY BNC PLUG TO PLUG 10', Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Black, Length: 120.0" (3.0m) 10.0', Style: BNC to BNC, Operating Temperature: 50°C, Cable Type: 4.95mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: BNC Plug, 2nd Connector: BNC Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 10 kHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 35 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
auf Bestellung 9 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
Description: Test lead; 60VDC; 30VAC; BNC plug,both sides; Len: 3.048m; black
Operating temperature: max. 50°C
Type of test accessories: test lead
Cable length: 3.048m
Rated voltage: 30V AC; 60V DC
Impedance: 50Ω