4964-SS-240
4964-SS-240 Pomona Electronics
download?token=-ymoj27B
Hersteller: Pomona Electronics
Description: COAX CBL BNC TO BNC 20'
Color: Black
Length: 240.0" (6.1m) 20.0'
Style: BNC to BNC
Operating Temperature: 50°C
Cable Type: 4.95mm OD Coaxial Cable
Part Status: Active
Frequency - Max: 10 kHz
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms
auf Bestellung 34 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 4964-SS-240 Pomona Electronics
Description: COAX CBL BNC TO BNC 20', Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Black, Length: 240.0" (6.1m) 20.0', Style: BNC to BNC, Operating Temperature: 50°C, Cable Type: 4.95mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: BNC Plug, 2nd Connector: BNC Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 10 kHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Kabellänge - Imperial: 20
Mantelfarbe: Black
Steckverbinder auf Steckverbinder: BNC Plug to BNC Plug
Kabellänge - Metrisch: 6.1
Impedanz: 50
Koaxialkabel: -
Produktpalette: -
SVHC: No SVHC (15-Jun-2015)
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Test lead; 60VDC; 30VAC; BNC plug,both sides; Len: 6.096m; black
Manufacturer series: 4964-SS
Contact material: brass gold plated
Colour: black
Test lead configuration: BNC plug; both sides
Type of test accessories: test lead
Operating temperature: max. 50°C
Rated voltage: 30V AC; 60V DC
Cable length: 6.096m
Impedance: 50Ω