4964-SS-48
4964-SS-48 Pomona Electronics
download?token=-ymoj27B
Hersteller: Pomona Electronics
Description: COAX CABLE BNC TO BNC 4'
Packaging: Bulk
Features: Shielded
Color: Black
Length: 48.0" (1.2m) 4.0'
Style: BNC to BNC
Operating Temperature: 50°C
Cable Type: 4.95mm OD Coaxial Cable
1st Connector: BNC Plug
2nd Connector: BNC Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 10 kHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms
auf Bestellung 54 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 4964-SS-48 Pomona Electronics
Description: COAX CABLE BNC TO BNC 4', Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Black, Length: 48.0" (1.2m) 4.0', Style: BNC to BNC, Operating Temperature: 50°C, Cable Type: 4.95mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: BNC Plug, 2nd Connector: BNC Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 10 kHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.