4964-SS-60
4964-SS-60 Pomona Electronics
download?token=-ymoj27B
Hersteller: Pomona Electronics
Description: COAX CABLE BNC TO BNC 5'
Color: Black
Length: 60.0" (1.5m) 5.0'
Style: BNC to BNC
Operating Temperature: 50°C
Cable Type: 4.95mm OD Coaxial Cable
Part Status: Active
Frequency - Max: 10 kHz
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms
auf Bestellung 107 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 4964-SS-60 Pomona Electronics
Description: COAX CABLE BNC TO BNC 5', Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Black, Length: 60.0" (1.5m) 5.0', Style: BNC to BNC, Operating Temperature: 50°C, Cable Type: 4.95mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: BNC Plug, 2nd Connector: BNC Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 10 kHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 18 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
4964-SS-60 4964-SS-60 Hersteller : POMONA 222732.pdf Description: POMONA - 4964-SS-60 - Konf. Kabel m. HF-/Koaxialsteckverbinder, BNC-Stecker auf BNC-Stecker, 50 ohm, 5 ft, 1.5 m