4964-SS-72
4964-SS-72 Pomona Electronics
download?token=-ymoj27B
Hersteller: Pomona Electronics
Description: COAX CABLE BNC TO BNC 6'
Color: Black
Length: 72.0" (1.8m) 6.0'
Style: BNC to BNC
Operating Temperature: 50°C
Cable Type: 4.95mm OD Coaxial Cable
Part Status: Active
Frequency - Max: 10 kHz
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms
auf Bestellung 28 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 4964-SS-72 Pomona Electronics
Description: COAX CABLE BNC TO BNC 6', Features: Shielded, Packaging: Bulk, Color: Black, Length: 72.0" (1.8m) 6.0', Style: BNC to BNC, Operating Temperature: 50°C, Cable Type: 4.95mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: BNC Plug, 2nd Connector: BNC Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 10 kHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.