Produkte > 4D SYSTEMS PTY LTD > 4DISCOVERY-35
4DISCOVERY-35
4DISCOVERY-35 4D Systems Pty Ltd
4Discovery-35_datasheet_R_1_4.pdf
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: LCD 3.5" TFT DIABLO16 RS485 ENCL
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 4DISCOVERY-35 4D Systems Pty Ltd
Category: Intelligent displays modules, Description: Display: TFT; 3.5"; 480x320; 16MBFLASH; Dim: 74x117x21.7mm; 5VDC, Supply voltage: 5V DC, Interface: RS485, Dimensions: 74x117x21.7mm, Programmers and development kits features: buzzer; MCP79410 real time clock, Display features: microSD card reader; smart, Touchpad: resistance, Type of display: TFT, Window dimensions (H x W): 48.96x73.44mm, Screen size: 3.5", Display resolution: 480x320, No. of colours: 65k, Memory: 16MB FLASH, Kit contents: display module; documentation.
Weitere Produktangebote 4DISCOVERY-35
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
4DISCOVERY-35 4DISCOVERY-35 Hersteller : 4D Systems 1695569023672.pdf 3.5" TFT LCD + Diablo16 + RS485 + Wall/Panel Mount Enclosure
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Display: TFT; 3.5"; 480x320; 16MBFLASH; Dim: 74x117x21.7mm; 5VDC
Supply voltage: 5V DC
Interface: RS485
Dimensions: 74x117x21.7mm
Programmers and development kits features: buzzer; MCP79410 real time clock
Display features: microSD card reader; smart
Touchpad: resistance
Type of display: TFT
Window dimensions (H x W): 48.96x73.44mm
Screen size: 3.5"