4DLCD-32QA
4DLCD-32QA 4D Systems Pty Ltd
484
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.2"
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: Parallel, 16-Bit (RGB)
Viewing Area: 49.80mm W x 70.20mm H
Dot Pixels: 240 x 320
Diagonal Screen Size: 3.2" (81.28mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
Part Status: Active
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 4DLCD-32QA 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.2", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: Parallel, 16-Bit (RGB), Viewing Area: 49.80mm W x 70.20mm H, Dot Pixels: 240 x 320, Diagonal Screen Size: 3.2" (81.28mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Resistive, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote 4DLCD-32QA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
4DLCD-32QA
Produktcode: 154994
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
484 Verschiedene Bauteile > Other components 3
Produkt ist nicht verfügbar
4DLCD-32QA 4DLCD-32QA Hersteller : 4D Systems F6EDF2830215EFA9A9614D6D94D3499A69B0ADCC2B0EC6BF62A7C4BD35D0FFD1.pdf Display Modules 3.2" 240x320 RGB 65K Colour TFT Disp