Produkte > 4D SYSTEMS > 4DPI-32-II
4DPI-32-II
  • 4DPI-32-II
  • 4DPI-32-II
4DPI-32-II 4D Systems
4DPI-32-II.pdf
Hersteller: 4D Systems
Category: Intelligent displays modules
Description: Display: TFT; 3.2"; 240x320; Illumin: LED; Dim: 57.3x92.4x20.5mm
Type of display: TFT
Screen size: 3.2"
Display resolution: 240x320
Illumination: LED
No. of colours: 65k
Dimensions: 57.3x92.4x20.5mm
Interface: SPI
Supply voltage: 3.3V DC; 5V DC
Kit contents: display module; documentation
Touchpad: resistance
Window dimensions (H x W): 48.6x64.8mm
Contrast: 500:1
Display features: smart
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 4DPI-32-II 4D Systems
Description: 4D SYSTEMS - 4DPI-32-II - Hauptanzeige / Display, resistiver 3.2"-TFT-Touchscreen, Raspberry Pi-Module, tariffCode: 85285210, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Bildschirm & Anzeige: 3.2"-TFT-Anzeige mit resistivem Touchscreen, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Zur Verwendung mit: Raspberry Pi A+, B+, Pi2, Pi3, Pi3 B+, Pi4, Pi Zero, Pi Zero W und Pi Zero 2 W-Module, usEccn: 3A991.a.2, SVHC: No SVHC (25-Jun-2020).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
4DPI-32-II 4DPI-32-II Hersteller : 4D Systems 545E26B03BB90A273FAFCE43F4025EB19504DB11AEE9F4F47D1AD2CC83C79431.pdf Raspberry Pi Hats / Add-on Boards 3.2", 320x240 pixel Raspberry Pi Rev 2
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
4DPI-32-II 4DPI-32-II Hersteller : 4D Systems Pty Ltd 4dpi-35_datasheet_r_2_0.pdf Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.2"
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: SPI
Viewing Area: 64.80mm W x 48.60mm H
Dot Pixels: 320 x 240 (QVGA)
Diagonal Screen Size: 3.2" (81.28mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
Part Status: Active
auf Bestellung 28 Stücke:
4DPI-32-II 4DPI-32-II Hersteller : 4D SYSTEMS 4009813.pdf Description: 4D SYSTEMS - 4DPI-32-II - Hauptanzeige / Display, resistiver 3.2"-TFT-Touchscreen, Raspberry Pi-Module
tariffCode: 85285210
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Bildschirm & Anzeige: 3.2"-TFT-Anzeige mit resistivem Touchscreen
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Zur Verwendung mit: Raspberry Pi A+, B+, Pi2, Pi3, Pi3 B+, Pi4, Pi Zero, Pi Zero W und Pi Zero 2 W-Module