4THE220MF
4THE220MF Panasonic Electronic Components
AAA8000C71.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: CAP TANT POLY 220UF 4V 2917
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 15mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: D2E
Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 4 V
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 4THE220MF Panasonic Electronic Components
Description: CAP TANT POLY 220UF 4V 2917, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 15mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: D2E, Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
4THE220MF 4THE220MF Hersteller : Panasonic Electronic Components AAA8000C71.pdf Description: CAP TANT POLY 220UF 4V 2917
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D2E
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 4 V
auf Bestellung 5996 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
4THE220MF 4THE220MF Hersteller : Panasonic AAA8000C71-968014.pdf Tantalum Capacitors - Polymer SMD 4v 220uf, 7.3x4.3x1.8mm