5-0SMDJ12CA
5-0SMDJ12CA Eaton - Electronics Division
eaton-5-0smdj-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 12VWM 19.9VC SMC
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 252A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V
Supplier Device Package: SMC
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19.9V
Power - Peak Pulse: 5000W (5kW)
Power Line Protection: No
auf Bestellung 2609 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 5-0SMDJ12CA Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 12VWM 19.9VC SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 252A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V, Supplier Device Package: SMC, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 13.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19.9V, Power - Peak Pulse: 5000W (5kW), Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote 5-0SMDJ12CA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Type: Zener
Applications: Telecom
Supplier Device Package: SMC
Bidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
5-0SMDJ12CA 5-0SMDJ12CA Hersteller : Eaton Electronics eton_s_a0011535354_1-2264748.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 5.0SMDJ 12V BI