5-0SMDJ130A
5-0SMDJ130A Eaton - Electronics Division
eaton-5-0smdj-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 130VWM 209VC SMC
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 24A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 130V
Supplier Device Package: SMC
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 144V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 209V
Power - Peak Pulse: 5000W (5kW)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 5-0SMDJ130A Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 130VWM 209VC SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 24A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 130V, Supplier Device Package: SMC, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 144V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 209V, Power - Peak Pulse: 5000W (5kW), Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote 5-0SMDJ130A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
5-0SMDJ130A 5-0SMDJ130A Hersteller : Eaton Electronics eton-s-a0011535354-1.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS,5.0SMDJ series, 130V Oper., Uni-dir.