5-0SMDJ20A
5-0SMDJ20A Eaton Electronics
eaton-5-0smdj-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS,5.0SMDJ series, 20V Oper., Uni-dir.
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 5-0SMDJ20A Eaton Electronics
Description: TVS DIODE 20VWM 32.4VC SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 155A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 20V, Supplier Device Package: SMC, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 22.2V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 32.4V, Power - Peak Pulse: 5000W (5kW), Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote 5-0SMDJ20A
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 155A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 20V
Supplier Device Package: SMC
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 22.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 32.4V
Power - Peak Pulse: 5000W (5kW)
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
Type: Zener
Applications: Telecom
Supplier Device Package: SMC
Unidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
5-0SMDJ20A 5-0SMDJ20A Hersteller : Bussmann / Eaton eaton-5-0smdj-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 5.0SMDJ series, 20Vdc , 32.4V Clamp. V, 5000W, Uni-dir.