Produkte > EATON > 5-0SMDJ22A
5-0SMDJ22A
5-0SMDJ22A Eaton
eaton-5-0smdj-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton
TVS Diode Single Uni-Dir 22V 5KW 2-Pin SMC T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 5-0SMDJ22A Eaton
Description: TVS DIODE 22VWM 35.5VC SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 141A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V, Supplier Device Package: SMC, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 24.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35.5V, Power - Peak Pulse: 5000W (5kW), Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote 5-0SMDJ22A
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 141A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V
Supplier Device Package: SMC
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35.5V
Power - Peak Pulse: 5000W (5kW)
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
5-0SMDJ22A 5-0SMDJ22A Hersteller : Bussmann / Eaton eton_s_a0011535354_1-2264748.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes TVS 5.0SMDJ 22V UNI