5-0SMDJ24AH
5-0SMDJ24AH Eaton - Electronics Division
5-0SMDJ_%28H%29_DS.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMC
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 129A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V
Supplier Device Package: SMC
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.9V
Power - Peak Pulse: 5000W (5kW)
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 2999 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 5-0SMDJ24AH Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 129A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V, Supplier Device Package: SMC, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 26.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.9V, Power - Peak Pulse: 5000W (5kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
5-0SMDJ24AH 5-0SMDJ24AH Hersteller : Eaton Electronics 5-0SMDJ_%28H%29_DS.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes AUTO TVS DIODE, 5-0SMDJ FAMILY, 24Vdc, U
auf Bestellung 3000 Stücke:
Type: Zener
Applications: Telecom
Supplier Device Package: SMC
Unidirectional Channels: 1