5-0SMDJ51CA
5-0SMDJ51CA Eaton - Electronics Division
eaton-5-0smdj-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 51VWM 82.4VC SMC
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 60.7A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 51V
Supplier Device Package: SMC
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 56.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 82.4V
Power - Peak Pulse: 5000W (5kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 1245 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 5-0SMDJ51CA Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 51VWM 82.4VC SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 60.7A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 51V, Supplier Device Package: SMC, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 56.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 82.4V, Power - Peak Pulse: 5000W (5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote 5-0SMDJ51CA
Type: Zener
Applications: Telecom
Supplier Device Package: SMC
Bidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
5-0SMDJ51CA 5-0SMDJ51CA Hersteller : Bussmann / Eaton eton_s_a0011535354_1-2264748.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes TVS 5.0SMDJ 51V BI