Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > 500DBBA62M5000ACHR
500DBBA62M5000ACHR
500DBBA62M5000ACHR Skyworks Solutions Inc.
Si500D.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSCILLATOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: 0°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±250ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 22.2mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Obsolete
Frequency: 62.5 MHz
Base Resonator: Crystal
Produktbewertung abgeben
Technische Details 500DBBA62M5000ACHR Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSCILLATOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: 0°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±250ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 22.2mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Obsolete, Frequency: 62.5 MHz, Base Resonator: Crystal.